Whatsapp İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 2.17.422
Eklenme: Aralık 12th, 2017
Dil: TR
Üretici: Whatsapp INC.

Çağımızın en büyük iletişim aracı olan whatsapp messenger uygulamasının olmadığı cep telefonu yok diyebiliriz. Bazı güncellemeleriyle bizi şaşırtıyor ya da hayal kırıklığına uğratıyor olsa da onu çok sevdik ve vatsap şeklinde kendimizden bir parça olarak görmeye başladık. Tüm cep telefonu modelleri ve masaüstü uygulamasıyla iletişimin kesintisiz olmasını sağlayan whatsapp mobil uygulamasının versiyonlarını ve kullanım sunulan model ve işletim sistemlerini sizler için inceledik.

WhatsApp Messenger, iPhone, Android, Symbian, BlackBerry ve Windows Phone sistemlerinde çalışan çapraz platform akıllı telefon mesajlaşma sistemidir. Farklı telefon sistemleri ve uluslararası taşıyıcılar arasında kolay anında mesajlaşma, WhatsApp Messenger’ın temel özelliklerinden biridir.

Kullanıcılar, kullanımı kolay bir arayüz ile çeşitli kişilerle grup sohbeti de oluşturabilirler. Yerinde değilseniz, uygulama çevrimdışı mesajlarınızı kaydeder, böylece daha sonra onları okuyabilirsiniz. Ayrıca, kullanıcılar videolar, resimler ve hatta sesli notlar da dahil olmak üzere multimedya dosyaları gönderip alabiliyorlar.

Uygulama bir SMS değişimi gibi çalıştığı ve kullanıcının adres defterinden entegre edilmiş telefon numaralarını kullandığı için iğne veya kullanıcı adı gerektirmez. Uygulama aynı zamanda kullanıcıların kişileri engellemelerine, konumlarını paylaşmalarına, e-posta geçmişlerini takip etmelerine, bildirim seslerini kişiselleştirmelerine ve diğer birçok özelliğe olanak tanır.

WhatsApp Messenger iPhone, uluslararası düzeyde çeşitli internet bağlantılı cihazlarda kullanılan ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp kullanıcıların yazılı mesajlar, sesli mesajlar ve video ve sesli çağrılar yoluyla iletişim kurmalarını sağlar. Kullanıcılar ayrıca resimlerle müzik, belgeler ve hatta videolar gibi dosyaları kendi kayıtlarıyla değiş tokuş edebiliyor. Bu özellikten yararlanmak için kullanıcıların en az bir 3G veya WiFi bağlantısı olması gerekir.

WhatsApp, kullanıcıların özel statuts, profil, arka plan, zil sesi tonunu ayarlamasına ve daha fazlasına izin verir. Push Bildirimleri, uygulamada etkin olmadıklarında bile alınan iletilerin farkında olarak kalması için etkinleştirilebilir.

Yorum Yapabilirsiniz