StumbleUpon İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Aralık 11th, 2017
Dil: TR

Ülkemizde pek fazla bilinmemesine rağmen dünyada oldukça fazla kişinin kullandığı StumbleUpon mobil uygulaması ve web sayfası üzerinden en seçkin fotoğraf ve makalelere en hızlı şekilde ulaşabilir ve takip ederek seçtiğiniz konularda düzenli güncelleme alabilirsiniz.

İstarseniz StumbleUpon ağına dahil olup kendi bilgilerinizi dünyaya duyurabilirsiniz. Web’i daha önce hiç olmadığı gibi keşfedin. StumbleUpon, web’in en iyisini bulmanın ve paylaşmanın en iyi yoludur. Sadece neye ilgi duyduğunuzu bize bildirin; fotoğraf, makale, yemek tarifleri, teklifler, haberler, sanat, video, yeme, seyahat ipuçları ve çok daha fazlasını içeren mükemmel bir karışımını sunacağız.

Aramayı bırakın ve Stumblayın!

Stoumbleupon’a  başladığınızda neler keşfedebilirsiniz:
İnanılmaz fotoğraf, yararlı seyahat ipuçları, eğlenceli videolar, eğilimli haberler, eğlenceli diy projeleri, animasyonlu gif’leri ekleme, eğitim yayınları, bilgilendirici enformasyon bilgisi, ilham verici teklifler, lezzetli yemek tarifleri, komik memeler, en iyi şakalar, serin spor hayranları gerçekleri, tarihsel makaleler, motivasyonal zindelik ve sağlık ipuçları, ve daha fazlası!

Favori içeriğinizi keşfetmenin en güçlü yoluna hoş geldiniz. Sadece ilgilendiğiniz şeyleri bize bildirin; fotoğraflar, videolar, eğlenceli makaleler, tırnak işaretleri, haberler, sanat, meme, seyahat ipuçları ve daha pek çok şeyin web çevresinden mükemmel bir karışımını sunacağız.

– Arkadaşlarınızı takip edin ve keşiflerinizi paylaşın
– En sevdiğiniz konuların listelerini oluşturun ve sevdiğiniz daha fazla içerik bulmak için diğer listeleri takip edin
– Şimşek hızıyla web’in en iyisi arasından patlar
– Bulgularınızı Facebook, Twitter, E-posta ve SMS yoluyla paylaşın
– Ücretsiz olarak indirin

Yorum Yapabilirsiniz