Snapchat İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Aralık 12th, 2017
Dil: TR

Snapchat ilk kullanıma başlandığında özel anları yakalamak isteyenlerin merceği altındaydı. Günümüzde vizyonu değişse de Türk kullanıcıları arasında hala eski haliyle bilinmekte. Snapchat indirmek için gerekenler ve uygulama ile ilgili ayrıntıları sizler için hazırladık.

Snapchat, fotoğraflarını çekip arkadaşlarınıza gönderebilmenizi sağlayan anlık fotoğraf paylaşımı uygulamasıdır ve bunları gitmeden önce en fazla 10 saniye görebilirsiniz! Fotoğrafları kaydetmenin veya onları tahsis edilen zamandan daha uzun süre izlemenin imkânsız olduğu Snapchat, hızlı kapanları arkadaşlarınızla paylaşmanın en mükemmel yoludur!

Snapchat kavramı gerçekten basittir: uygulama içi kamera ile bir fotoğraf çekin, 40 karaktere kadar metin ekleyin veya garip bıyık veya şeytan boynuzlarına çizmek için kalemi kullanın, arkadaşlarınızın ne kadar süreyle yetenekli olmasını istediğinizi seçin fotoğrafı görmek (1 ila 10 saniye arasında herhangi bir yerde), hangi arkadaşlarınızı almak istediğinizi seçin ve gönder tuşuna basın.

Çabuk aldığınızda, fotoğrafı görüntülemek için mesajı basılı tutun. Zamanlayıcı, mesajı tıklar tıklamaz açılır ve fotoğrafı görüntülemek için basılı tutsanız bile ekranda sayar.

Snapchat, arkadaşlarınızın fotoğrafları 24 saat kadar sınırsız sayıda görüntüleyebilmelerini sağlayan Snapchat Öyküleri’nin yanı sıra video paylaşma seçeneğine de sahiptir.

Biraz daha maceraperest duygusu yaşıyorsanız, Snapchat’ın “Keşfet” seçeneğine dalabilirsiniz. Çabuk bir hızlıca kaydırma, sizi çeşitli açılardaki açılardan keşfetmenize olanak tanıyan bu özet akışı sağlar. Bunları gözden kaçırmak basit bir sola doğru kaymak, daha fazla bilgi edinmek için resimlerin açıldığı bir hareket.

Neyi paylaştığınıza dikkat edin!

Snapchat’ı başlattığınızda, telefon numaranızı bir kimlik olarak kullanırsınız ve telefon rehberinizden veya Facebook ve Twitter hesaplarınızı kullanarak arkadaş ekleyebilirsiniz.

SnapChat daha fazla sosyal mesajlaşma fonksiyonlarını entegre etmeye başladı. Bir arkadaşınızın adını hızlıca kaydırın ve mesajların dışına çıkabileceğiniz bir sohbet penceresi çıkartın, ardından pencereden çıktığınızda kaybolur. Ana ekranın alt kısmında, SnapChat’de kaç tane arkadaşınızın bulunduğunu gösteren bir simge de var. Yüz yüze görüntülü sohbet başlatmak için yakalama düğmesine basabilir ve basılı tutabilirsiniz.

Snapchat ana ekranı kameranın kendisidir. Sırayla parmağınızı sola veya sağa kaydırarak bildirim feed’inize ve kişi listesine gidebilirsiniz. Ayarlara bildirimler bölümünden erişebilirsiniz. İlk bakışta açıkça görülmekle birlikte, çok az seçenek olduğundan hızlı bir şekilde işe almak kolaydır.

Snapchat onları (uygulamada) hemen silerek makinenin güvenliğini sağlar, ancak görüntülerin başka bir yerde arşivlenip kaydedilmediğini bilmenin bir yolu yoktur. Ayrıca uygunsuz imajların paylaşılması tehlikesi vardır (Snapchat, mükemmel bir “ero” uygulaması olma ününü kazanmıştır). Şu anda, Snapchat fotoğraflarını kaydetmenize izin veren pek çok uygulama olduğu için, muhtemelen kişisel bir şey göndermekten kaçınmalısınız.

Yeni bir sosyal ağ mı?

Eskiden ‘cins ellik’ uygulaması olarak kabul edilen eser, en yeni Snapchat Öyküleri topluluğuyla bir sosyal ağa dönüşüyor. Ne olursa olsun Snapchat, mesajlaşma uygulaması ile sosyal ağ arasında melez olarak hızlı fotoğraf iletileri arkadaşlarına göndermek için halen iyi bir uygulamadır.

Yorum Yapabilirsiniz