Pinterest İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Aralık 9th, 2017
Dil: TR

Dünyanın en geniş fotoğraf paylaşma platformu Pinterest indir mobil uygulama, aynı adlı ünlü sosyal ağın resmi başvurusudur. Bununla birlikte, videolar, resimler, metinler, şarkılar gibi olsun, en sevdiğiniz şeyleri düzenlemek ve her zaman el altında tutmak için kendi sanal hesabını oluşturabilirsin.

Pinterest, masaüstünüzdeki platformunda artık erişebileceğiniz eğlenceli bir sosyal fotoğraf paylaşım servisidir. Birbirinden muhteşem profesyonel fotoğrafçılığa kadar bir sürü harika resim var. İstediğiniz kağıtları bilgisayarınıza veya belki de Tumblr’a postalamayı seçebilirsiniz, ancak sık poster yapıyorsanız, kısa bir süre içinde ortadan kaybolabilirler. Pinterest, en sevdiğiniz fotoğrafları düzenlemenize ve başkalarına gösterebilmenizi sağlayan bir alternatiftir.

Geleneksel olarak, yalnızca web uygulaması platformu aracılığıyla Pinterest’e erişebilirsiniz. Şimdi Pokki sayesinde masaüstünüzde bulunur. Online olarak bulduğunuz içeriği pinboard’lara düzenlemek için klasörler oluşturarak ilgi alanlarınızı uyarlayabilir ve onları Pinterest’teki diğer kullanıcılara aranabilir kılmak için onları daha spesifik alt kategoriler halinde organize edebilirsiniz. Bilgisayarınıza kaydedilen görüntüleri doğrudan uygulamaya yükleyerek Pinterest pinboard’ınıza bir görüntü ekleyebilirsiniz.

Pinterest ayrıca bir görüntüyü “Repin” ve doğrudan seçtiğiniz iğne tablasına eklemenize izin veren bir özellik sunar. Bir sürü diğer site kullanıcısını izliyorsanız ve kendi pinboard’larında sevdiğiniz şeyleri bulursanız, bu güzel bir seçenektir.

Pinterest, bulduğunuz ve kaydetmek istediğiniz fotoğrafları organize etmenin görsel açıdan çekici bir yoludur.

Elbette en iyi şey, yalnızca kendi tahtanı süsleyeceğinizi değil aynı zamanda diğer kullanıcıların oluşturduğu diğer panoları ziyaret edip göz atabileceğinizi de. Onların ne düşündüğünü bilmelerine izin vermek için yorumlar bırakabilir ve onları kendi kuruluna getirmek için öğeleri ‘repin’ edebilirsin.

Bu uygulama sayesinde, bir fotoğraf çekip hemen takipçilerinizle paylaşmak için tahtaya takabilirsiniz. Günlük deneyimlerinizi anında paylaşmanın mükemmel bir yoludur.

Pinterest, milyonlarca kullanıcıya sahip, her zaman fotoğraflara ve görüntülere bakmaya değer bir sosyal ağ. Bu uygulama sayesinde, istediğiniz zaman İnternet bağlantınız olduğu sürece istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Pinterest’in şu anda 200 milyon + aktif aylık kullanıcısı var

Sosyal paylaşım ağları ve çeşitli Android uygulamaları hakkında konuşurken kısa sırayla Facebook, Instagram, Twitter adlarını çınar. Ancak, en başarılı dijital platformlardan biri, fotoğrafları yayınlamak için özel tarzı göz önüne alındığında, genellikle zihnimizi kayar. Evet, şu anda özel bir dönüm noktası kutlayan görüntü tahtası sosyal ağımız olan Pinterest’den bahsediyoruz: 200 milyon aktif aylık kullanıcı sayısının tepesinde ve yedi artı yılı kutlamak için mükemmel bir yoldur.

Pinterest kendini yeniliyor ve Beğen düğmesinden kurtuluyor

Instagram, Facebook ve Tumblr gibi sosyal her şeye saplantılı olan sosyal ağları kullanmaya alıştıkça, Pinterest sunduğu karşılaştırmalı hizmetler açısından daima bir rara avis olmuştur. Diğer sosyal ağlar sürekli yeni sosyal işlevler geliştirirken, Pinterest içeriğinin gücünü artırmaya odaklanıyor. Ve son duyurusu bu yöndeki bir diğer adım: Like düğmesi Pinterest’den kaybolacak.

Yorum Yapabilirsiniz