Periscope İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Aralık 9th, 2017
Dil: TR

Periscope, yaptığınız şeyi paylaşmanıza ve diğerlerinin ne yaptığını görmenize olanak tanıyan Twitter tarafından oluşturulan canlı bir akış uygulamasıdır. Canlı yayın sonsuza dek sürdü ancak hiç kimse onu mobil cihazlarda çakmadı. Periscope, Twitter ile ortaya çıkıncaya kadar başarılı oldu. Twitter’ın mobil canlı yayın akışını nasıl çeldiğini görelim.

Dünya ile iletişime geçin

Periskopun arayüzü kullanımı kolay, çünkü Twitter kadar basit. Twitter hesabınızı kullanarak uygulamaya giriş yaptığınızda, uygulamanın özelliklerini basit bir şekilde inceleyebilirsiniz. Karşılama ekranını tamamladığınızda, dünyanın dört bir yanından Periscope akışlarının sürekli yenilenmesini göreceksiniz. Bir çok içerik yabancı dilde olacak, ancak bu da ilginç kılıyor.

Maalesef, belirli konularla ilgili belirli akış türlerine göz atmanın hiçbir yolu yoktur. Akışları yere göre gezemezsiniz; yeni bir şehri ziyaret ederseniz süper yararlı olur. Twitter’da takip ettiğiniz kişilerin yayınları için en altta bir bölüm var. İlginç yayınların bölümlerini de görmek isterim.

İzinleri etkinleştir ve canlı yayına başla

Kendi canlı yayınınızı yayınlamaya başlamak için Periskop’a kameranıza, mikrofonunuza ve konumunuza erişme izni vermelisiniz. İşlem tamamlandıktan sonra, görüntüleyenlerinizin göreceği kısa bir açıklama yazabilirsiniz. Kilit simgesini tıklayarak akışınızı gizli hale getirebilirsiniz. Periskop’da canlı olarak yayınlandığınızı tweetlemeniz için bir seçenek de var.

Bir yayıncı olarak, canlı mesajları görüntüleyebilir ve kameraları değiştirebilirsiniz. Bitirdiğinizde videonuzu Kamera Roll’ınıza kaydedebilir veya akışınızın analizini görüntüleyebilirsiniz. Yayınlamaya başlamak için gereken her şey bu. Basitliği için Periskop’u seviyorum.

Telefonunuzdan akışı yaşamak için en basit yol

Periskop hem iyi, hem de kötü olan basit bir uygulamadır. Her şey çok basit ve sezgisel olduğundan kullanıcı deneyimi harika. Bununla birlikte, akışları içeriğin türüne göre tarayamamak, ilginç şeyleri görmek için avlanmak zorunda bırakmak da rahatsız edici.

Periscope için henüz erken günler ve Twitter’ın sık sık güncelleneceğinden eminim. Dünyanın dört bir yanındaki insanların yaşam parçacıklarını görmek isterseniz, Periscope indirmeye değer.

Yorum Yapabilirsiniz