PC için Periscope İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Aralık 9th, 2017
Dil: TR

Dünyanın dört bir yanındaki insanların oluşturduğu canlı yayınları online olarak izlemek için kurulan Periscope, ülkemizde Scope olarak bilinmektedir. Bu uygulama ile anlık canlı yayınlar oluşturabilir ve dünyaya açık bir şekilde yayın yapabilirsiniz. En güncel periscope indirmek için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

En ünlü, en popüler uygulamalardan biri, eninde sonunda Android platformunda ve uzantı olarak bilgisayarınızda. Periskop burada ve böylece PC için Periscope. Müthiş başarılı ve popüler iPhone uygulaması geçişi tamamladı ve sonuç olarak milyonlarca kullanıcının hızlı bir şekilde kaydolacağına dair herhangi bir soru yok, bunu zaten yapmış oluyoruz.

Windows PC Masaüstü için Periscope, Windows için bir Android emülatörü olan AndyOS’un çalışmasını gerektirir. AndyOS hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. İndirme bağlantısını tıklamak AndyOS için yükleme paketini indirecek, periskopu Google Play’den indirebilecek.

Periskop, karmaşayı ve haber ağlarına ve diğer medya organlarına bağımlılığını herhangi bir olayla ilgili video kapsamı için keser. Popüler bir sokak performansının ya da geçit töreninin, televizyon yayınlamak için tahsis edilen 10 veya 12 yerine bin kamerayla dünyaya yayınlandığını hayal edin. Görüşünü paylaşan ve dünyanın herhangi bir yerindeki herkes, herkes, herkese yayınlayan bir kişinin telefon merceğinin objektifi aracılığıyla, bir etkinliğe farklı açılardan bakmayı hayal edin. Periscope ile elde ettiğiniz şey bu ve bilgisayarınızdaki Periscope ile masaüstü bilgisayarınızda veya dizüstü bilgisayarınızda canlı akışı izlemekten daha iyi olan nedir?

Yorum Yapabilirsiniz