IOS Snapchat İndir

Eklenme: Aralık 11th, 2017

Ülkemizde de popülaritesi gittikçe artan snapchat uygulaması ile snap arkadaşlarınızı takip edip paylaştığı görüntüleri yakayabilirsiniz. Snapchat ile Snapchat arkadaşlarınızın bir kısmıyla veya tümüyle fotoğraf ve video yakalayabilir ve paylaşabilir ve sınırlı bir süre veya her zaman paylaşabilirsiniz.

Artıları

Snapchat, siz ve arkadaşlarınızı anında sadece 24 saat boyunca açılmamış kapanışlar barındıracak şekilde korur. Bir kez açıldığında, kaybolmadan önce onu görmek için 10 saniyeniz var.

Komik yüzler: En sevdiğim Snapchat özelliklerinden birisi, yüzünüz üzerine bindirebileceğiniz Lenses olarak adlandırılan eğlenceli interaktif yer paylaşımlarıdır. Kullanmak için fotoğraf makinenizi selfie moduna getirin ve yüzünüze dokunun. Uygulama yüzünüzü taradıktan sonra, köpek burnu ve kulakları gibi karikatürize eklentilerden diğerlerine yüz özelliklerini bozan ya da sizi canavar haline getiren 17 fark katlama seçeneği görüntülenir. Son seçenek, fotoğraf makinenizin rulolarından yüzlerini kendi üzerine koymanıza olanak tanır. Yeni Yüz Boya Objektifi yüzünüzün her tarafına çekmenizi sağlar. Fotoğrafa iki kat daha gülmek için bir arkadaş getirin.

Hatıralar: Kapaklarınızı korumak isterseniz, kapaklarınızın veya hikayelerinizin alt kısmındaki Hatıralar bölümüne kaydet düğmesine tıklayın. Bu fotoğrafları ve videoları gizli tutmak için bir şifre kodu ile kilitleyin.

Bitmoji: Artık Bitmoji’yi veya kişiselleştirilmiş emoji’leri sohbet edebilir veya çengellere yapıştırabilirsiniz. Bitmoji uygulamasını indirin, Bitmoji’nizi oluşturun ve ardından hesapları bağlamak için Snapchat Ayarları’na gidin. Bir arkadaşınız Bitmoji’yle bağlantı kurduysa, onlarla sohbet ettiğinizde veya onların anında cevap verdiğinizde, özel Friendmoji etiketlerini görürsünüz.

Birçok iletişim modu: Snapchat ile sohbet, telefon veya görüntülü arama yoluyla arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Bunların herhangi birini üst üste yerleştirilmiş metin, çıkartmalar veya çizimlerle de özelleştirebilirsiniz. Haberler bulma: BuzzFeed’den Vice’e, Mashable’a ve daha pek çok uygulamaya kadar sayısız medya bloglarına ve vloglarına erişmek için Discover sekmesine dokunun.

EKSİLERİ

Her zaman güvenli değil: Snapchatters, kapakçıkları her zaman ekran görüntüsü alabilir veya fotoğraflayabilir; bu nedenle, servise fazla özel bir şey göndermemeye dikkat edin. Birisi çılgınlığı ekran görüntüsünde, Snapchat sizi uyaracaktır.

Unintuitive interface: Snapchat, yeni başlayanlar için gezinmek için en karmaşık uygulamalardan biridir. İleri ve geri gitmeyi öğrenmek, ekranları kapatmak ve bazı özelliklere erişmek gereksiz yere zorlanıyor. IOS için Snapchat kaybolan fotoğraf ve videoları tam hizmet iletişim platformuna paylaşmak için basit bir uygulamadan büyüdü.

Yorum Yapabilirsiniz