İnstagram İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: v25.0.0.26.136
Eklenme: Aralık 12th, 2017
Dil: TR

Günden güne popülerliği artan sosyal medya uygulamalarından bir olan İnstagram yani insta, 500 milyonu aşkın kullanıcının günlük olarak takip ettiği güçlü uygulamalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. İnstagram indir ile android yada ios işletim sistemli cep telefonları ve pc masaüstü versiyonu ile instagram apk indirmek isteyenler için rehber hazırladık.

Instagram, dünyanın anlarını yakalamanın ve paylaşmanın basit bir yoludur. Ne yaptıklarını görmek için arkadaşlarınızı ve ailenizi takip edin ve sevdiğiniz şeyleri paylaşan dünyanın dört bir yanındaki hesapları keşfedin. 500 milyondan fazla topluluğa katılın ve günün her anını paylaşarak kendinizi ifade edin – vurgular ve aralarında her şey.

Instagram Son sürüm indir: v25.0.0.26.136. Instagram, dünyanın anlarını yakalamanın ve paylaşmanın basit bir yoludur. Günlük fotoğraflarınızı ve videolarınızı sanat eserlerine dönüştürün ve bunları aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Instagram, resim ve videoları yükleyip paylaşabileceğiniz mobil bir uygulamadır. Facebook hesabınıza sahip olmanız ya da Instagram’a kayıt olmanız yeterlidir. Kayıt olduktan sonra resim ve video yüklemeye başlayabilirsiniz. Hayat etkinliklerinizi arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilirsiniz. Resimleri veya videoları genel olarak veya özel olarak paylaşabilirsiniz.

Bu uygulamanın en büyüleyici özelliği, resimlerinize bir dizi şık filtre ekleyebilmenizdir. Ayrıca çerçevelerin büyük bir koleksiyonu var. Herhangi bir kareyi seçebilir ve resmini özgün kareye kıyasla daha güzel yapabilirsiniz.

Bu uygulamanın sosyal özelliği, dünyaya daha fazla kullanıcı bağlamanıza ve altyazı anlarını hashtag’larla paylaşmanıza olanak tanır. Üstelik resmini Tumblr, Twitter ve Facebook aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Aslında bu çok özellikli uygulama, kullanıcılarının güzel filtreler hashtag’larını ve güzel çerçeveleri kullanarak duygularını ifade etmelerini sağlar.

Tanıdığınız ama ilham verici Instagrammers, fotoğrafçıları, sporcular, ünlüler ve moda ikonları sadece izleyerek başkasının gözünden dünyayı görün. Instagram’ı her açtığınızda, en yakın arkadaşlarınızdan yeni fotoğraflar ve videolar, tüm dünyadaki yaratıcı insanlar tarafından paylaşılan nefes kesici anlar görürsünüz.

Instagram’ı kullanarak şunları yapın:

* Profil ızgarasında saklamak istediğiniz fotoğrafları ve videoları gönderin. Bunları filtreler ve yaratıcı araçlar ile düzenleyin ve birden fazla klipi bir videoya birleştirin.
* Hikayenize birden fazla fotoğraf ve video paylaşın (istediğiniz kadar çok!). Onları metin ve çizim araçlarıyla hayata geçirin. Onlar 24 saat sonra kaybolur ve profil ızgarasında veya yayında görünmezler.
* Hemen arkadaşlarınızla ve takipçilerinizle iletişime geçmek için canlı yayın yapın. İşiniz bitince canlı hikayeler kaybolur.
* Kaybedilen fotoğrafları ve videoları, metin mesajlarını ve yayınları feed’inizden Instagram Direct ile gruplara ve arkadaşlarınıza gönderin.
* Yayınınızın üst kısmındaki bir çubukta takip ettiğiniz kişilerin hikayelerini izleyin ve canlı videolar izleyin.
* İstediğiniz hikayeleri, fotoğrafları ve videoları keşfedin ve Explore sekmesinde yeni hesapları takip edin.
* Apple Watch ve iPhone’unuz arasında geçiş yapmak için Handoff özelliğini etkinleştirin.

Yorum Yapabilirsiniz