Facebook İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: Son Sürüm
Eklenme: Aralık 12th, 2017
Dil: Türkçe

Dünyanın en büyük sosyal medya platformu olan Facebook, mobil cihazlarda da en çok kullanılan uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Sürekli güncellenen ve yenilikleri de beraberinde getiren son sürüm facebook mobil apk serisini indirmek isteyenler için ayrıntılı bir çalışma hazırladık. Eğer mobil facebook indirmek istiyorsanız cihazınıza göre ios, android bölümlerine bakabilirsiniz.

Android için Facebook Mobil İndir ile profilinize ve kişilerinize doğrudan erişmenizi sağlar. Uygulama, arkadaşlarınızın ve sizi kişisel mesajlar gönderen kişilerin durum güncellemelerini gösterir. Cep telefonunuzla çektiğiniz fotoğraflar doğrudan platforma yüklenebilir. Hareket halindeyken uygulama ile tam fotoğraf albümlerinin oluşturulması bile mümkündür.

Sosyal ağın popüler etkinlikleri ve grupları bile uygulamayı izliyor. Buna ek olarak, tanıdıklar, durum mesajları ve mesajlar ile ilgili isabet sağlayan kapsamlı bir arama var.

Sonuç: Facebook APK, akıllı telefonunuzda veya tabletinizde Android’in en yeni sürümünü size getirir. En yeni sürüme mutlaka ihtiyacınız yoksa, uygulamanın klasik oyununu Play Store’dan edinin.

Not: Android OS 5.1.x’den tüm Android cihazları için size en yeni Facebook Alpha’yi APK olarak sunuyoruz.

Facebook son sürüm indir versiyonu v152.0.0.42.136. Arkadaşlarınızla iletişim kurmak her zamankinden daha hızlı ve kolaydır. Güncellemeleri ve fotoğrafları paylaşın, arkadaşlarınızla ve Sayfalarla etkileşimde bulunun ve sizin için önemli olan topluluklara bağlı kalın.

Facebook indir uygulamasındaki özellikler şunları içerir:

– Arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantı kurun ve sosyal medya ağınızda yeni insanlarla tanışın.
– Durum güncellemelerini ayarlayın ve dünyanızdaki olayların yayınlanmasına yardımcı olmak için Facebook emoji’yi kullanın.
– Fotoğrafları, videoları ve en sevdiğiniz anılarınızı paylaşın.
– Arkadaşlarınız beğendiğinde bildirim alın ve yayınlarınıza yorum yapın.
– Yerel sosyal etkinlikleri bulun ve arkadaşlarınızla buluşmayı planlayın.
– Facebook arkadaşlarınızdan herhangi biriyle oyun oyna.
– Fotoğrafları albümlere kaydederek yedekleyin.
– En yeni haberlerini almak için en sevdiğiniz sanatçıları, web sitelerini ve şirketlerini takip edin.
– İncelemeleri, çalışma saatlerini ve resimleri görmek için yerel işletmelere bakın.
– Ürün ve hizmetleri satın alıp sat.
– Hareket halindeyken canlı videoları izleyin.

Facebook’taki en önemli masaüstü özellikleri, zaman çizelgesi yazmak, fotoğraflar beğenmek, insanlara göz atmak ve profilinizi ve gruplarınızı düzenlemek gibi uygulamalarda da mevcuttur.

Yorum Yapabilirsiniz